43 results in search
8 photos
2 Francis Avenue Valley Park MO 63088
$600,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,000
Days on Market: 314

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
90 Cheryl Lane Valley Park MO 63088
$575,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 25

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
70 photos
15 Big Bend Station Court Manchester MO 63088
$499,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,904
Days on Market: 4

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
300 Vest Avenue Valley Park MO 63088
$460,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,700
Days on Market: 37

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
902 Forest Avenue Valley Park MO 63088
$399,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 7

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
299 Arbor Place Lane Manchester MO 63088
$310,000
-$10,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,292
Days on Market: 16

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
145 Glenbarr Court Valley Park MO 63088
$292,400
-$7,500
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 988
Days on Market: 13
Open: 5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
1514 Birnamwood Trail Drive Ballwin MO 63021
$285,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,536
Days on Market: 51

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
1019 Pocono Trail Ballwin MO 63021
$259,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,377
Days on Market: 77

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
219 Lookout Avenue Valley Park MO 63088
$249,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,078
Days on Market: 129

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
1306 Tahoe Valley Court Ballwin MO 63021
$234,900
-$15,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,425
Days on Market: 39

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
1503 Birnamwood Trail Drive Ballwin MO 63021
$229,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,320
Days on Market: 33

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
1003 Pocono Trail Unincorporated MO 63021
$221,900
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,425
Days on Market: 14

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
895 Forest Avenue #103 Valley Park MO 63088
$189,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,043
Days on Market: 162

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
1311 Crossings Court #C Ballwin MO 63021
$189,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,009
Days on Market: 3
Open: 5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
885 Forest Avenue #303 Valley Park MO 63088
$185,000
-$4,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,085
Days on Market: 91

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
64 Crescent Avenue Twin Oaks MO 63088
$180,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 20

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
1344 Highland Oaks Drive #A Ballwin MO 63021
$170,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,009
Days on Market: 64

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
1034 Alpine Ridge Drive #G5 St Louis MO 63021
$169,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,059
Days on Market: 40

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
1327 Holgate Drive #C Ballwin MO 63021
$165,000
-$4,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,009
Days on Market: 72

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
1340 Holgate Drive #G3 St Louis MO 63021
$154,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,059
Days on Market: 105

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
1408 Summertree Springs Avenue #L Valley Park MO 63088
$149,900
-$10,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 957
Days on Market: 122

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
628 Marshall Road Valley Park MO 63088
$130,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 2,128
Days on Market: 15

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
623 and 627 Vest Avenue Valley Park MO 63088
$124,000
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 1072

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
13010 Big Bend Road St Louis MO 63122
$69,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 114

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
740 Forest Avenue Valley Park MO 63088
$49,500
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 738

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
524 Vest Avenue Valley Park MO 63088
$30,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 22

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
625 Benton Street Valley Park MO 63088
$29,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 196

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
534 Vest Avenue Valley Park MO 63088
$25,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 58

Updated 13 Minutes Ago