124 results in search
29 photos
110 S Florissant Road Ferguson MO 63135
$350,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 258

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
1051 Smith Avenue Ferguson MO 63135
$304,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,404
Days on Market: 133

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
145 N Clay Avenue St Louis MO 63135
$295,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,868
Days on Market: 13

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
700 N Elizabeth Avenue Ferguson MO 63135
$275,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,080
Days on Market: 84

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
1204 Hobson Drive Ferguson MO 63135
$249,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,760
Days on Market: 6

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
21 S Dellwood Avenue St Louis MO 63135
$215,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,322
Days on Market: 0

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
931 Thatcher Avenue Ferguson MO 63135
$200,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,462
Days on Market: 6

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
223 N Dellwood Road Dellwood MO 63135
$199,900
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,094
Days on Market: 69

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
400 Royal Avenue St Louis MO 63135
$199,900
-$5,100
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,100
Days on Market: 48

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
703 Cunniff Place Ferguson MO 63135
$199,000
-$6,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,596
Days on Market: 34

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
154 Adelle Avenue Ferguson MO 63135
$199,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,672
Days on Market: 0

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
212 Millman Drive Ferguson MO 63135
$193,911
$34,911
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,538
Days on Market: 22

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
216 S Hartnett Avenue Ferguson MO 63135
$179,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,391
Days on Market: 31

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
501 Airport Road Ferguson MO 63135
$165,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 122

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
129 N Dade Avenue Ferguson MO 63135
$164,500
-$400
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,136
Days on Market: 34

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
138 N Marguerite Avenue St Louis MO 63135
$163,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,200
Days on Market: 232

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
130 S Barat Avenue St Louis MO 63135
$159,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,530
Days on Market: 1

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
211 S Dellwood Drive Ferguson MO 63135
$150,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,300
Days on Market: 87

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
425 Powell Avenue St Louis MO 63135
$150,000
-$25,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,344
Days on Market: 20

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
919 Robert Avenue St Louis MO 63135
$145,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 898
Days on Market: 50

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
1001 Olympia Drive St Louis MO 63135
$144,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,382
Days on Market: 6

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
273 Buddie Avenue St Louis MO 63135
$143,900
-$1,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 864
Days on Market: 132

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
118 Paul Avenue Ferguson MO 63135
$142,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,415
Days on Market: 11

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
517 Plantmore Drive Ferguson MO 63135
$139,900
-$5,100
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,411
Days on Market: 36

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
9 S Floridale Drive Dellwood MO 63135
$134,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,110
Days on Market: 5

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
1372 Heydt Avenue St Louis MO 63135
$129,900
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 1,471
Days on Market: 159

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
240 S Barat Avenue St Louis MO 63135
$119,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,312
Days on Market: 9

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
242 Connolly Drive St Louis MO 63135
$119,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 736
Days on Market: 128

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
204 Wiegel Drive Ferguson MO 63135
$115,000
-$5,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 972
Days on Market: 83

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
631 Robert Avenue Ferguson MO 63135
$114,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 936
Days on Market: 87

Updated 66 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment