37 results in search
30 photos
541 Rosedale Avenue #202 St Louis MO 63112
$169,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 991
Days on Market: 23

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
5510 Waterman Boulevard #602 St Louis MO 63112
$364,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,591
Days on Market: 101

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
5567 Waterman Boulevard #B St Louis MO 63112
$334,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,774
Days on Market: 31

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
5900 McPherson Avenue #2W St Louis MO 63112
$295,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,082
Days on Market: 9

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
5575 Waterman Boulevard #B St Louis MO 63112
$289,000
-$9,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,684
Days on Market: 23

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
5510 Waterman Boulevard #202 St Louis MO 63112
$279,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,591
Days on Market: 0

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
5572 Waterman Boulevard #1W St Louis MO 63112
$275,000
-$4,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,632
Days on Market: 30

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
5591 Waterman Boulevard #A St Louis MO 63112
$232,500
-$2,500
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,256
Days on Market: 137

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
5571 Waterman Boulevard #D St Louis MO 63112
$230,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,228
Days on Market: 8

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
5539 Waterman Boulevard #2N St Louis MO 63112
$220,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,645
Days on Market: 82

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
5381 Pershing Avenue #102 St Louis MO 63112
$220,000
-$10,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,110
Days on Market: 16

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
5621 Waterman Boulevard #5 St Louis MO 63112
$220,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,358
Days on Market: 25

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
609 Clara Avenue #1A St Louis MO 63112
$217,000
-$7,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,335
Days on Market: 24

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
5803 Waterman Boulevard #1E St Louis MO 63112
$199,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,434
Days on Market: 76

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
5544 Waterman Boulevard #3W St Louis MO 63112
$199,900
-$8,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,813
Days on Market: 108

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
5510 Waterman Boulevard #201 St Louis MO 63112
$199,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,199
Days on Market: 86

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
5885 Nina Place #3W St Louis MO 63112
$194,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,342
Days on Market: 9

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
5559 Pershing Avenue #1F St Louis MO 63112
$190,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,822
Days on Market: 58

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
5345 Pershing Avenue #1B St Louis MO 63112
$183,500
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 32

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
6101 Washington Boulevard #202 St Louis MO 63112
$165,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 836
Days on Market: 3

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
5845 Nina Place #3W St Louis MO 63112
$159,900
-$5,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,145
Days on Market: 53

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
5330 Pershing Avenue #807 St Louis MO 63112
$159,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 825
Days on Market: 47

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
5330 Pershing Avenue #106 St Louis MO 63112
$149,900
-$9,100
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 845
Days on Market: 69

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
5501 Waterman Boulevard #B St Louis MO 63112
$140,000
-$5,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,208
Days on Market: 93

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
5350 Pershing Avenue #4A St Louis MO 63112
$135,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 762
Days on Market: 19

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
5964 Oakherst Place #A St Louis MO 63112
$127,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,384
Days on Market: 92

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
5316 Pershing Avenue #507 St Louis MO 63112
$119,000
-$1,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 905
Days on Market: 45

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
5677 Waterman Boulevard #11 St Louis MO 63112
$115,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 840
Days on Market: 19

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
5330 Pershing Avenue #503 St Louis MO 63112
$114,900
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 540
Days on Market: 23

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
5316 Pershing Avenue #406 St Louis MO 63112
$112,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 905
Days on Market: 41

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment