44 results in search
50 photos
8619 Highway E Bonne Terre MO 63628
$1,400,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,858
Days on Market: 374

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
76 photos
1265 Old Cadet Road Bonne Terre MO 63628
$1,250,000
-$50,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,820
Days on Market: 66

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
85 photos
3045 Cedar Falls Road Bonne Terre MO 63628
$900,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 5,458
Days on Market: 41

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
586 W Capri Drive Bonne Terre MO 63628
$850,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,845
Days on Market: 12

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
67 photos
3245 Cedar Falls Road Bonne Terre MO 63628
$775,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,360
Days on Market: 61

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
800 Bonhomme Creek Court Bonne Terre MO 63628
$639,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,148
Days on Market: 45

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
440 Big River Circle Bonne Terre MO 63628
$599,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,758
Days on Market: 201

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
1068 State Highway 47 Unincorporated MO 63628
$589,900
-$10,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,606
Days on Market: 38

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
351 Rue Orleans Bonne Terre MO 63628
$499,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,858
Days on Market: 11

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
1211 Napoleon Drive Bonne Terre MO 63628
$459,500
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,013
Days on Market: 74

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
318 Rue Marseilles Bonne Terre MO 63628
$399,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,600
Days on Market: 1

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
65 photos
1751 Rue Andre Bonne Terre MO 63628
$395,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,645
Days on Market: 0

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
10263 Rosetta Lane Bonne Terre MO 63628
$359,900
-$25,100
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,848
Days on Market: 106

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
9404 Plateau Bonne Terre MO 63628
$300,000
-$15,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,340
Days on Market: 45

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
1688 Notre Dame Drive Bonne Terre MO 63628
$284,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,568
Days on Market: 267

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
1719 Rue Orleans Bonne Terre MO 63628
$279,000
-$20,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 28

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
1627 Notre Dame Drive Bonne Terre MO 63628
$230,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 862
Days on Market: 15

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
28 Mill Street Bonne Terre MO 63628
$220,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,372
Days on Market: 1

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
208 Spring Drive Bonne Terre MO 63628
$199,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 960
Days on Market: 5

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
13 Mill Street Bonne Terre MO 63628
$149,900
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 2,304
Days on Market: 204

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
9533 Berry Road Bonne Terre MO 63628
$99,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,401
Days on Market: 6

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
7 Mill Street Bonne Terre MO 63628
$92,500
-$7,400
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,566
Days on Market: 282

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
211 N Fite Street Bonne Terre MO 63628
$85,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,178
Days on Market: 0

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
68 photos
213 Rue Marseilles Bonne Terre MO 63628
$565,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,088
Days on Market: 36

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
3253 Pratte Road Bonne Terre MO 63628
$400,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,515
Days on Market: 0

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
70 photos
434 Rue Martel Bonne Terre MO 63628
$399,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,592
Days on Market: 60

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
65 photos
1583 Charmaine Drive Bonne Terre MO 63628
$349,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,539
Days on Market: 72

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
134 Crabapple Drive Bonne Terre MO 63628
$349,900
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 1,622
Days on Market: 39

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
288 Woodlane Drive Bonne Terre MO 63628
$349,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,794
Days on Market: 27

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
277 Rue Terre Bonne Bonne Terre MO 63628
$322,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,496
Days on Market: 11

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment