51 results in search
60 photos
800 Bonhomme Creek Court Bonne Terre MO 63628
$639,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,148
Days on Market: 48

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
440 Big River Circle Bonne Terre MO 63628
$599,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,758
Days on Market: 204

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
351 Rue Orleans Bonne Terre MO 63628
$499,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,858
Days on Market: 14

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
74 photos
649 N Lafitte Drive Bonne Terre MO 63628
$474,000
-$25,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,040
Days on Market: 10
Open: 5/24/26 1 PM - 3 PM

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
1219 Napoleon Drive Bonne Terre MO 63628
$435,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,523
Days on Market: 13

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
318 Rue Marseilles Bonne Terre MO 63628
$399,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,600
Days on Market: 4

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
10263 Rosetta Lane Bonne Terre MO 63628
$359,900
-$25,100
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,848
Days on Market: 109

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
8117 Berry Road Bonne Terre MO 63628
$329,000
-$20,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,884
Days on Market: 19

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
842 Ridgeview Drive Bonne Terre MO 63628
$320,000
-$30,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,956
Days on Market: 20

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
9404 Plateau Bonne Terre MO 63628
$300,000
-$15,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,340
Days on Market: 48

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
1627 Notre Dame Drive Bonne Terre MO 63628
$230,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 862
Days on Market: 18

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
208 Spring Drive Bonne Terre MO 63628
$199,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 960
Days on Market: 8

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
2187 Silver Springs Drive Bonne Terre MO 63628
$175,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,500
Days on Market: 82

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
9738 Flo Drive Bonne Terre MO 63628
$154,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 832
Days on Market: 55

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
420 Murrill Court Bonne Terre MO 63628
$145,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,372
Days on Market: 0

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
7567 Jarred Drive Unincorporated MO 63628
$144,900
-$10,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,464
Days on Market: 68

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
306 S Long Street Bonne Terre MO 63628
$139,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,599
Days on Market: 58

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
204 Wesley Drive Bonne Terre MO 63628
$120,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,248
Days on Market: 7

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
150 Hill Street Bonne Terre MO 63628
$105,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 914
Days on Market: 11

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
9533 Berry Road Bonne Terre MO 63628
$99,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,401
Days on Market: 9

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
7 Mill Street Bonne Terre MO 63628
$92,500
-$7,400
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,566
Days on Market: 285

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
211 N Fite Street Bonne Terre MO 63628
$85,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,178
Days on Market: 0

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
2112 Silver Springs Drive Bonne Terre MO 63628
$55,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 392
Days on Market: 281

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
68 photos
213 Rue Marseilles Bonne Terre MO 63628
$565,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,088
Days on Market: 39

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
70 photos
434 Rue Martel Bonne Terre MO 63628
$399,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,592
Days on Market: 63

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
1774 Stoney Point Road Bonne Terre MO 63628
$359,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,587
Days on Market: 51

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
65 photos
1583 Charmaine Drive Bonne Terre MO 63628
$349,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,539
Days on Market: 75

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
134 Crabapple Drive Bonne Terre MO 63628
$349,900
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 1,622
Days on Market: 42

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
288 Woodlane Drive Bonne Terre MO 63628
$349,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,794
Days on Market: 30

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
518 Rue Lamande Bonne Terre MO 63628
$305,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,570
Days on Market: 41