52 results in search
20 photos
144 W Adams Avenue #2W St Louis MO 63122
$1,495,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,377
Days on Market: 337

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
1401 Norman Place St Louis MO 63122
$850,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,037
Days on Market: 17

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
645 S Elliott TBB Avenue Kirkwood MO 63122
$849,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,372
Days on Market: 96

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
1400 Norman Place St Louis MO 63122
$774,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,882
Days on Market: 0

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
700 Jamaica Court Warson Woods MO 63122
$600,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 1,606
Days on Market: 30
Open: 5/22/26 3 PM - 5 PM,
5/24/26 10:30 AM - 12:30 PM

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
986 Glenbrook Avenue Glendale MO 63122
$525,000
-$25,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,897
Days on Market: 15

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
1171 Ascot Lane St Louis MO 63122
$499,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,375
Days on Market: 14

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
2501 Trossock Lane Unincorporated MO 63122
$499,000
-$26,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,572
Days on Market: 21

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
715 Westchester Court Kirkwood MO 63122
$374,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,500
Days on Market: 6

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
233 Midway Avenue Kirkwood MO 63122
$274,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,360
Days on Market: 174

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
401 Meacham Street Kirkwood MO 63122
$249,900
-$9,100
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 912
Days on Market: 29

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
439 E Elliott Avenue Kirkwood MO 63122
$244,900
-$5,100
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 850
Days on Market: 7

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
2008 Greenglen Drive #203 Kirkwood MO 63122
$185,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,216
Days on Market: 2

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
1117 Arbor Creek Drive #3C Unincorporated MO 63122
$184,900
-$5,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 947
Days on Market: 43

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
636 Candleberry Court #C St Louis MO 63122
$179,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 810
Days on Market: 7

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
522 Nirk Avenue #I Kirkwood MO 63122
$172,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 888
Days on Market: 86

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
530 Nirk Avenue #G St Louis MO 63122
$169,900
-$5,100
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 888
Days on Market: 68

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
1041 N Clay Avenue #E3 Kirkwood MO 63122
$169,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 857
Days on Market: 7

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
459 S Clay Avenue #C Kirkwood MO 63122
$169,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 897
Days on Market: 8

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
1141 Arbor Creek #3D St Louis MO 63122
$164,999
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 947
Days on Market: 61

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
530 Nirk Avenue #F St Louis MO 63122
$159,900
-$9,500
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 888
Days on Market: 58

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
1953 Greenglen Drive #303 St Louis MO 63122
$144,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 928
Days on Market: 22

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
342 Alsobrook Street Kirkwood MO 63122
$129,900
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 992
Days on Market: 6

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
444 N Clay Avenue #1B St Louis MO 63122
$120,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 720
Days on Market: 7