37 results in search
55 photos
923 Withnell Avenue St Louis MO 63118
$299,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,298
Days on Market: 5

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
923 Withnell Avenue #Front & Rear St Louis MO 63118
$299,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 2,331
Days on Market: 4

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
3530 Utah St Louis MO 63118
$3,595,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 113

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
1936 Arsenal Street St Louis MO 63118
$539,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,476
Days on Market: 43

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
2922 S Compton Avenue St Louis MO 63118
$500,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 3,042
Days on Market: 40

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
3006 Virginia Avenue St Louis MO 63118
$449,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,624
Days on Market: 0

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
3445 Michigan Avenue St Louis MO 63118
$335,000
-$14,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,548
Days on Market: 58

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
3343 Virginia Avenue St Louis MO 63118
$317,900
-$1,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 3,744
Days on Market: 32

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
3878 Marine Avenue St Louis MO 63118
$290,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 6,468
Days on Market: 61

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
2643 Gravois Avenue St Louis MO 63118
$289,999
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft: 12,040
Days on Market: 421

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
2643 Gravois Avenue St Louis MO 63118
$289,999
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft: 50
Days on Market: 418

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
2617 Arsenal Street St Louis MO 63118
$280,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,769
Days on Market: 3
Open: 5/17/26 12 PM - 2 PM

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
3531 California Avenue St Louis MO 63118
$255,000
-$9,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 2,464
Days on Market: 60

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
3436 Pennsylvania Avenue St Louis MO 63118
$245,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 1,927
Days on Market: 64

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
3450 Minnesota Avenue St Louis MO 63118
$230,000
-$9,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,131
Days on Market: 24

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
3142 Winnebago Street St Louis MO 63118
$227,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 1,986
Days on Market: 51

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
3147 Michigan Avenue St Louis MO 63118
$220,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,600
Days on Market: 67

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
3144 Potomac Street St Louis MO 63118
$215,000
-$25,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,702
Days on Market: 38

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
3831 S Grand Boulevard St Louis MO 63118
$195,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 103

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
3943 Ohio Avenue St Louis MO 63118
$185,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,700
Days on Market: 15

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
2619 Michigan Avenue St Louis MO 63118
$164,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,235
Days on Market: 61

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
3169 Pennsylvania Avenue St Louis MO 63118
$155,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 772
Days on Market: 56

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
3516 Magnolia Avenue St Louis MO 63118
$524,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,500
Days on Market: 21

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
2848 McNair Avenue St Louis MO 63118
$500,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 2,280
Days on Market: 5

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
3614 California Avenue St Louis MO 63118
$449,900
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 2,308
Days on Market: 1

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
2909 McNair Avenue St Louis MO 63118
$399,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,246
Days on Market: 5

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2918 Wisconsin Avenue St Louis MO 63118
$379,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,530
Days on Market: 14

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
2801 Missouri Avenue St Louis MO 63118
$375,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,250
Days on Market: 15

Updated 9 Minutes Ago